شركت مان رولند ، 14 آبان ماه از ماشینROLAND 700 EVOLUTION در مركز تكنولوژی چاپ این شركت در افن‌باخ آلمان رونمایی كرد.
 به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران شرکت مان رولند آلمان چهارشنبه گذشته 14 آبان ماه برابر با 5 نوامبر سال جاری از ماشین ROLAND 700 EVOLUTION  در حضور اهالی صنعت چاپ دنیا در مركز تكنولوژي چاپ اين شركت رونمایی کرد.

بنابر گفته مدیران مان رولند این ماشین در آینده ای نزدیک جايگزين نسل ROLAND 700 HS و ROLAND 700 Direct Drive خواهد شد. تا پیش از این در بسیاری از واحدهای چاپی از ماشین های ROLAND 700 HS و ROLAND 700 Direct Drive بهره برداری می شد، اما قابلیت‌های نسل جدید این ماشین بسیار زیاد است و مطمئنا نظر بیشتر چاپخانه های بزرگ را به سوی خود جلب خواهد کرد.

نسل جديد رولند 700 از ابتدا و دوباره طراحي و بهسازی شده و درپس ظاهرمدرن خود ده ها نوآوري تكنولوژيكی را در خودجاي داده است تا بتواند به سطح بي‌سابقه اي از كارايی، بهره‌‌وري، سهولت كاربری و كيفيت دست یابد.

Rafael Penuela ، مديرعامل مانرولند در رابطه با دلایل عرضه این محصول می‌گوید: مان رولند درتاريخ خود همواره به نوآوری تكنولوژيكال درصنعت چاپ آلمان و جهان مشهور بوده است و ROLAND 700 EVOLUTION  آخرين دستاور از ماشين‌هاي چاپ پيشگام شرکت ما است كه معتقديم همچنان نقطه عطف در تكامل صنعت چاپ خواهد بود.